ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.
Раз на рік або в півроку необхідно проводити обслуговування автокондиціонерів. Це забезпечує їх тривалий термін служби, надійну роботу упродовж жаркого сезону. В якості обслуговування бажано замінити усі зношені деталі, перевірити роботу усіх частин, а не тільки очистити агрегат та перезаправити. Тому необхідно знайти СТО, яке пропонує такі послуги і спеціалізується на них. Тільки в цьому випадку у вас буде можливість отримати повний спектр послуг за надану оплату.
Наше СТО займається ремонтом, заправкою климат-систем, виконує повне обслуговування автокондиціонерів. Зважаючи на специфіку нашого підприємства, воно має відповідне устаткування. Автосервіс обладнаний установками для заправки автомобільних кондиціонерів, має хорошу базу запасних частин, які в нашому автосервісі можна придбати для ремонту свого автокондиціонера.
У нашому СТО ви отримаєте повний перелік послуг, які потрібні, коли виконується обслуговування автокондиціонерів. На свої роботи ми даємо гарантію, що дуже вигідно клієнтам.
Якщо ви бажаєте отримати якісний сервіс, чекаємо Вас.