ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.

Правильне регулювання ходової частини автомашини, зокрема розвал сходження - це, передусім, безпека при водінні по наших непростих дорогах. Розбиті дороги негативно впливають на точність регулювання розвалу сходження коліс. Наслідки ж цього можуть бути найплачевніші. Природньо, усі автолюбителі повинні строго стежити за цим.
Ми усвідомлюємо свою відповідальність за кожного замовника, що звертається до нас, тому використовуємо у своїй роботі тільки найсучасніше устаткування, що дозволяє з високою точністю настроїти функціонал автомобіля до продуктивної і безпечної роботи. Зокрема, для регулювання ходової частини автомобіля ми використовуємо 3D стенд розвал сходження Hunter з технологією тривимірного моделювання.
В порівнянні з вимірювальними системами, в яких застосовуються інфрачервоні промені для виміру сходження і зміщення осей, технологія 3D дозволяє добитися більш високої точності регулювання.
У основі роботи 3D стендів лежить абсолютно інший принцип виміру кутів установки коліс автомобіля. У цих системах кути установки визначаються через систему тривимірного моделювання коліс автомашини в просторі. Збір даних ведеться за допомогою механічних відбивачів, що закріплюються на кожне колесо. Цифрові камери, встановлені перед автомашиною, безперервно ведуть зйомку відбивачів.
Дані проходять комп'ютерну обробку, а потім виводяться на монітор комп'ютера механіка в графічному виді. Таким чином, 3D стенд розвал-сходження Hunter дозволяє з найвищою точністю зробити регулювання ходової частини автомобіля і забезпечити безпеку і комфорт при русі.
Ми проведемо регулювання розвалу сходження коліс Вашого автомобіля на високопрофесійному рівні!