ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.

Гальма автомобіля - це те, без чого жодна розсудлива людина не починає рух. Справна і працездатна гальмівна система вашого авто - це гарантія безпеки на дорозі. Ось така прописна істина.
Яким чином ми підтримуємо гальмівну систему автомобіля в робочому стані? Спираючись на вимоги виробника про заміну колодок через певний кілометраж і спираючись на діагностику гальмівної системи - реакція автомобіля на гальмування і візуальна діагностика стану гальмівних дисків і колодок.
Один із способів продовження життя гальмівного диска, разом з його систематичним обслуговуванням - це розточування (проточка) гальмівних дисків.
Що таке проточка гальмівних дисків?
Ви розумієте, що під час гальмування зношуються не лише гальмівні колодки, але і сам гальмівний диск. Робоча поверхня гальмівного диска починає набувати рифлені борозни, по краях прилягання колодок утворюються "буртики". Ми не станемо розглядати фізику цього явища, а відразу перейдемо до питання про те, як і де проточити гальмівні диски.
У деяких може виникнути питання, - а для чого проточувати гальмівні диски, якщо їх можна купити? В принципі, можна, але ви, вірніше ваш бюджет, втомитеся купувати, оскільки на сучасних моделях автомобілів встановлені абсолютно недешеві гальмівні системи.
Власне з цієї причини і існує проточка гальмівних дисків і, відповідно, різноманітне устаткування для проточки гальмівних дисків
Проточка гальмівних дисків - це зняття поверхневих дефектів з гальмівного диска до допустимої виробником товщини диска. Ці цифри ви знайдете в Керівництві по експлуатації вашого автомобіля.