ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.

Фарбування автомобіля - складна і відповідальна частина робіт по ремонту автомобіля. Фарбування автомобіля може бути зроблене якісно, якщо 1) дотримуються необхідні етапи робіт фарбування деталей автомобіля і є необхідне устаткування, 2)  застосовуються якісні матеріали, 3)  фарбування автомобіля роблять професіонали, що мають великий досвід. Наше СТО "Автохімкомплект" має усі ці якості. Дуже часто люди намагаються зробити фарбування автомобіля своїми силами без необхідного устаткування у вуличних умовах. Після цього зазвичай об'єм необхідних робіт збільшується.
Автомалярні роботи - це комплекс технологічних операцій, призначених для вирішення захисних, санітарно-гігієнічних і декоративних (естетичних) функцій.
Малярні роботи для автомобіля мають величезне значення. Хоч це і досить складний процес, але значення малярних робіт авто складно переоцінити.
Будь-які автомалярні роботи здійснюються у декілька етапів. В першу чергу робиться підготовка пошкодженої поверхні конкретної деталі або частини кузова. Після цього в обов'язковому порядку слід грунтувати, ошпаклевати та вирівняти поверхню. Наступний етап - повторне грунтування і тільки після цього здійснюється власне фарбування.
ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.Кваліфікований майстер знає про порядок і основні правила проведення цих робіт. Така увага дотриманню даних правил приділяється тому, що саме малярні роботи дозволяють надати автомобілю закінченого вигляду. До того ж, якісне фарбування не лише робить машину красивою, але і захищає її від корозії і інших проблем з корпусом.
Для усіх фарбувальних робіт СТО "Автохімкомплект" використовує перевірені часом витратні матеріали. На усі роботи фарбувального цеху дається гарантія, що забезпечує Вашу упевненість в якості виконаних нами робіт. Фарбування (забарвлення) автомобіля має бути проведене так, щоб замовник побачив після ремонту абсолютно новий автомобіль. Фарбування автомобіля має бути проведене за усіма технологічними правилами, щоб не було подальших проблем у вигляді корозії і відшарування фарби.