Вас цікавлять кузовні роботи ?
Ви потрапили якраз туди, куди треба!
Рихтування авто :
ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.Такий процес, як рихтування авто, може робитися тільки в спеціально обладнаному приміщенні за допомогою професійного устаткування.
Поза сумнівом, ручна праця і уміння майстра тут також дуже важливі, але без спеціальних інструментів здійснити якісне вирівнювання кузова машини практично неможливо. При різних ситуаціях рихтування авто проходить холодним методом або за допомогою нагрівання деформованої поверхні вугільним електродом.
Кузовні роботи є комплексом заходів, спрямованих на відновлення геометрії і барвистого шару деталей кузова і автомобіля в цілому.
Кузовні роботи це - ремонт кузова автомобіля, надання кузову первинної форми, зварювання і рихтування.
Рихтування авто - по суті один з основних етапів кузовних робіт, на якому деталь автомашини правится, підганяється і вирівнюється.
Після рихтування йде етап підготовки до фарбування. Кузовні частини автомобіля, що не підлягають рихтуванню, підлягають заміні.
Після того, як рихтування авто закінчене, можна приступати до грунтовки і фарбування кузова.
Ми робимо кузовні роботи будь-якої складності. У нас є необхідне устаткування, якісні матеріали і великий досвід проведення кузовних робіт.