ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.

Коли потрібно чистити інжектор. Навіщо миють форсунки?
Чому, навіщо і як робиться чищення інжектора?
Останнім часом на зміну ремонту карбюратора приходить нова послуга "чищення інжектора" або "промивання бензинових форсунок" двигуна. Навіщо і з якої причини відбувається ця процедура?
Колишнім і нинішнім власникам автомобілів (особливо вітчизняних) добре відома процедура "регулювання і (чи) чищення" карбюратора на класиці або древніх іномарках.
Часи міняються і на зміну карбюраторам прийшли інжектора - електронні системи управління подання палива. Інжектор - (примітивно) той же карбюратор, тільки сучасний або більше мудрований.
Не поглиблюючись у вивчення облаштування інжектора, слід констатувати той факт, що, на жаль, його (інжектор) теж періодично доводиться прочищати через низьку якість палива, яким ми годуємо наших чотириколісних улюбленців.
Отже що таке чищення інжектора?
Чищення інжектора це ніщо інше як промивання внутрішніх поверхонь (каналів) паливної форсунки, яка засмічується в процесі експлуатації із-за змісту брудних домішок в автомобільному паливі. І усе,- більше ніякого секрету немає.
Враховуючи "якість" нашого палива процедуру чищення або промивання інжектора необхідно робити в середньому 1 раз в 30 тис. км пробігу автомобіля. Але не рідше чим 1 раз в 50 тис. км., для інжекторів автомобілів з пробігом, що наближається до 100 тис., це неминуча і необхідна процедура. До речі, згідно з рекомендаціями більшості автокорпорацій, після пробігу більше 120 тис. км форсунки підлягають заміні незалежно від стану.
Як правило, автомобілі, які не чистили, або не мили інжектор жодного разу за 30-50 тис. км. пробігу мають наступні симптоми брудних форсунок :
-автомобиль заводиться не упевнено і не з "пів-оберта";
-автомобиль погано заводиться в сиру або холодну погоду, глухне на оборотах хх;
-холості обороти двигуна не стабільні і істотно відхиляються від номінальних у більшу або меншу сторону (плавають обороти холостого ходу);
-автомобиль має перевитрату палива (мінімум 1 л/100 км і більше);
-автомобиль "троїть" на холостих оборотах і (чи) при розгоні;
-автомобиль має втрату потужності (погіршені динамічні характеристики), іншими словами "тупить" або "давиться".
Якщо Ви відмічаєте один або декілька симптомів в роботі вашого автомобіля (а ще гірше якщо усі симптоми), Ви можете спробувати чищення (промивання) інжектора - чищення бензинових форсунок вашого автомобіля.
Звичайно, симптоми неполадок в роботі автомобіля можуть свідчити про поломку або несправності самого двигуна, але, як показує практика, чищення інжектора в 90% випадків здатне позбавити Ваш автомобіль від усіх або більшість недуг, згаданих вище.

ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.

Чищення форсунок (інжектора) допомагає не лише заощадити паливо і продовжити життя вашого чотириколісного улюбленця, але і істотно подовжує моторесурс двигуна Вашого автомобіля.
У Кременчуці цю операцію (чищення інжектора) Ви можете довірити нам. Якісно і за доступною ціною ми прочистимо форсунки вашого автомобіля або, як прийнято говорити "в народі" помиємо інжектор.
У нашій майстерні чищення інжектора здійснюється методом кавітації зі зняттям форсунки з автомобіля. Якіснішого промивання чим це просто немає, тому що промити форсунку без ії зняття  досить-таки важко, а іноді просто неможливо.
Чищення форсунки здійснюється шляхом подання миючого засобу через форсунку. Просимо не плутати  цей метод з ультразвуковим чищенням форсунок, яке категорично заборонене на деяких марках автомобілів із-за відповідних типів форсунок, які мають внутрішнє керамічне покриття, що руйнується при дії ультразвуком певної потужності.
Що ж робити якщо засмітилися форсунки, і двигун Вашого автомобіля "жере" паливо, відмовляється "тягнути", а Ви проживаєте в Кременчуці? Звертайтеся до нас, ми  допоможемо Вам якісно і недорого промити інжектор, або просто помити форсунки двигуна зі зняттям з автомобіля.
На нашому сервісі використовується стенд для чищення інжекторів "Тріумф 4м"