ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.

Двигун - це, безумовно, саме серце автомобіля. Він вимагає підвищеної уваги і турботи. Навіть найнадійніші виробники не можуть гарантувати вічної роботи двигуна автомобіля. Несприятливі умови експлуатації на наших дорогах, а також різкі скачки температур в зимові і літні періоди, часто викликають необхідність ремонту двигунів. Діагностика та ремонт двигуна автомобіля займає одне з ключових місць в нашому автосервісі.
На первинному етапі робіт робиться  якнайточніша комп'ютерна діагностика двигуна, перевірка роботи різних вузлів і систем двигуна, вимір компресії і так далі. Діагностика покликана виявити основні проблеми двигуна і намітити стадії подальшого ремонту.
Ми проводимо різні види ремонту двигуна автомобіля :
  • Ремонт голівок блоку циліндра двигуна (зі зняттям і установкою на автомобіль)
  • Ремонт блоку циліндрів двигуна
  • Ремонт двигунів з частковим розбиранням і зборкою
Якщо потрібен капітальний ремонт двигуна автомобіля, його демонтують і піддають подальшому розбиранню і ремонту в спеціалізованому сервісі.
На завершуючому етапі робіт - після зборки і установки, двигун регулюють і проводять точне налаштування усіх параметрів.
При проведенні ремонтних робіт двигуна використовується професійне устаткування і інструмент, що забезпечують високу якість ремонту  і гарантують безперебійну роботу усіх відремонтованих ділянок і агрегатів автомобіля.
Капітальний ремонт двигунів включає наступні роботи:
  • Діагностика двигуна автомобіля
  • Демонтаж і повне розбирання силового агрегату
  • Дефектація агрегатів і вузлів двигуна автомобіля
  • Підбірка усіх необхідних деталей і комплектуючих

Ремонт двигуна автомобіля здійснюється строго відповідно до технологій виробників, наші фахівці використовують каталоги двигунів, відповідно до яких вибудовується алгоритм дій, що забезпечують високу якість робіт.

У нашому автосервісі Вас зустрінуть уважні фахівці, які зможуть забезпечити надійну роботу двигуна Вашого автомобіля.