Антикорозійна обробка - це в першу чергу захист металів.
 
ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.Антикорозійна обробка  застосовується для того, щоб максимально уповільнити процес руйнування металу. Основним завданням антикорозійної обробки кузова автомобіля є максимально призупинити процес руйнування металу автомобіля, який викликаний постійними руйнівними діями довкілля з кузовом автомобіля і проявляється у вигляді корозії. Найчастіше, корозія з'являється в закритих порожнинах, оскільки ці місця кузова погано провітрюються, що сприяє виникненню конденсованої вологи (наприклад, найбільш сприятливий варіант - ви виїжджаєте з теплого гаража на мороз).
 
Що таке корозія і як з нею боротися?
Корозія - це іржа, яка регулярно виступає в різних місцях кузова автомобіля і це її основний прояв. Корозія не перебирає і вражає усі автомобілі не залежно від їх марки, року випуску і заводу-виробника. Кожне незахищене місце кузова автомобіля є потенційною жертвою корозії, а боротьба з нею забирає багато часу і грошей.
 
Хотілося б застерегти автомобілістів від самостійної Антикорозійної обробки кузова!!!
 
Причин декілька:  від неправильного вибору засобів, для захисту автомобіля  до банальної неуважності при роботі та  відсутності потрібного устаткування
Простіше і вигідніше буде звернутися до СТО "Автохімкомплект" і замовити Антикорозійну обробку Вашого автомобіля!
Замовивши у нас Антикорозійну обробку, Ви можете забути про іржу на своєму автомобілі назавжди!
В першу чергу ви заощадите свій час і гроші!
 
У нас накопичений багатий досвід боротьби з корозією, як на нових, так і уживаних автомобілях, і вироблений свій підхід до якісного антикорозійного покриття, в основі якого лежить ряд чинників :
*  Ретельне дотримання технологічного процесу.
*  Правильний вибір антикора з урахуванням віку і стану конкретного автомобіля.
a. Нові іномарки  після купівлі рідко потребують додаткового антикорозійного захисту,  але все таки мають потребу.
b. Нові вітчизняні машини  краще захищати Антикорозійною обробкою повністю і негайно,   навіть якщо не передбачається експлуатувати їх відразу.
*  У будь-якому випадку на кузов діють шкідливі чинники, стимулюючі корозію.
*  Періодичність і об'єм обробки залежать від умов експлуатації автомобіля, повноти попереднього антикорозійного захисту, застосованих препаратів.
c. Для старих автомобілів  антикорозійна обробка дасть можливість максимально призупинити процес іржі та уникнути постійних визитів на СТО ремонтувати днище та інші деталі корпусу автомобіля.
 
Для антикорозійної обробки ми використовуємо першокласне устаткування, перевірені матеріали кращих виробників і професіоналізм наших майстрів.
Профілактичну антикорозійну обробку, як і підготовку автомобіля до зими, бажано робити щорічно на початку осені.
Для цього не полінуйтеся відвідати СТО "Автохімкомплект" для огляду і усунення ушкоджень покриття. А навесні, коли сніг розтанув, для профілактики необхідно ретельно промивати автомобіль, для усунення сольових складів, якими рясно покривають наші зимові дороги. Інакше літнє підвищення температури приведе до потужного прискорення корозійних процесів.
 
При заміні або ремонті кузовних деталей після аварії, також необхідно відновити антикорозійну обробку (захист) кузова.