ТОВ "Автохімкомплект Кременчук", СТО і магазин автозапчастин.Різні види хімічних продуктів, які випускають для обслуговування автомобіля, можна об'єднати під поняттям автохімія. До цієї категорії продуктів відносять різні олії, рідини, спреи, тобто, це речовини для різної автотехніки, починаючи від мотоцикла і закінчуючи "важкою артилерією". Окрему групу хімічних препаратів складає автокосметика - засоби, що дозволяють автомобілістові належним чином доглядати за своїм транспортним засобом, покращувати його зовнішній вигляд. Сюди ж можна віднести різні полироли, шампуні, одним словом, усі засоби, без яких складно здійснити якісну поліровку, миття, очищення стекол або кузова, агрегатів або двигуна, прибирання салону і таке інше.
Основне ж призначення інших хімічних продуктів - турбота і захист деталей і , механізмів авто від несприятливої дії довкілля, підтримка функціональності автомобіля.
В цілому, хімічних засобів для авто - величезна кількість. У кожному магазині приладдя для транспорту можна знайти практично усе, від антифризу і до гальмівних рідин. Ремонтна хімія, масляна, різні мастила, ревитализанты, засоби для системи кондиціонування і охолодження - усе це коли-небудь обов'язково вам знадобиться. І йдеться не лише про професійні засоби, що  використовують автомайстерні, але також про споживчу автохімію, яка має бути в гаражі кожного водія.
Одним словом, продаж автохімії передбачений не лише для завзятих автолюбителів, які оснащують свого залізного коня усіма можливими і неможливими "штучками". Хімічні засоби для автомобіля - це обов'язковий пункт, ігноруючи який, можна "нарватися" на різні, фінансово невигідні неприємності - регулярні ремонти, очищення, фарбування і т.д
Для того, щоб автомобіль прослужив тривалий час, без несподіванок, та ще і зовні залишався сяючим і досконалим, варто відвідати магазин Автохімкомплект. Тут ви знайдете цілий арсенал приладдя для дбайливого і ретельного дгляду за автомобілем. Товари світових лідерів виробництва автохімії, таких як Hi-Gear, Total, ABRO, Doctor WAX, NANOX, SMT, ER, Turule Wax, K2, ВАМП, Piton, AGRINOL, GAZPROM, Newton, Troton, PLAK, BBF, EVOX, DoneDeal, PoxiPol зможуть задовільнити  будь-які ваші забаганки, що стосуються автохімії.